AKTUALITA

Poděkování rodičům a aktuální informace

27. 1. 2022

Vážení rodiče,

dovolte mi, poděkovat Vám, za Vaši dosavadní podporu a spolupráci ve složité epidemiologické situaci.

Ráda bych Vás informovala o některých záležitostech týkajících se výuky na naší škole. V souvislosti s budováním pedagogického kolektivu základní školy připravujeme od 1. 2. 2022 (tj. od 2. pololetí) některé změny, které se týkají personálního zabezpečení výuky a v souvislosti s tím také rozvrhů hodin. O změnách v rozvrhu budete včas informováni.

Zástupkyní ředitelky pro základní školu je jmenována od 1. 2. 2022 Mgr. Kateřina Horáková, zkušená učitelka s dlouhodobou pedagogickou a manažerskou praxí. (email zszastupce@skolarybitvi.cz

Metodičkou pro 1. stupeň bude Bc. Martina Korelová. Učitelem matematiky a tělesné výchovy bude Ing. Martin Kocour, učitelkou českého jazyka a dalších předmětů bude Eva Landsingerová.Asistentka pedagoga Dominika Antolová spravuje systém Edookit a bude koordinátorkou asistentů. V případě problémů s Edookitem se na ni můžete obracet (email antolova@skolarybitvi.cz).

S Ing. Janem Teterou, který u nás pracoval pouze po přechodnou dobu, se domlouváme na doučování matematiky.

Jsem si vědoma, že by tato skutečnost mohla pro některé žáky představovat určitý problém. Připravili jsme proto dotované doučování matematiky, zejména pro třídy, kde se změnil učitelV případě předběžného zájmu se hlaste p. učitelce Rybárikové (2. stupeň) a p. učitelce Korelové (1. stupeň), pokud možno do pátku 4. 2. 2022 na email rybarikova@skolarybitvi.cz a korelova@skolarybitvi.cz

Pokud ale zjistíte u svých dětí nějaké problémy týkající se učiva později, určitě budeme hledat cestu, jak je vyřešit i po tomto termínu.

Vážení rodiče, v případě jakýchkoliv dotazů k výše uvedenému mě neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na další spolupráci.

Za pedagogický kolektiv ZŠ a MŠ Rybitví

Markéta Hujerová,ředitelka školy

Žáků v zš

Kroužků

dětí v mš

let tradice

Kontakt:

Adresa: Školní 143, 533 54 Rybitví

M: +420 734 169 200

E: zszastupce@skolarybitvi.cz