Přidejte se k nám

Pokud byste se rádi stali součástí týmu, který podporuje rozvoj individuálního nadání dětí a žáků, spojte se s námi.

Aktuální nabídky práce v Základní škole a mateřské škole Rybitví

Učitel/ka ZŠ suplující

Nabízíme pozici suplujícího učitele ZŠ za nepřítomné kolegy např. z důvodu nemoci. Nástup možný dohodou.  Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

 

Učitel/ka matematiky ZŠ na 0,59 úvazku

Nabízíme pozici učitele matematiky na 0,59 úvazku. Nástup možný ihned nebo dohodou. Výhodou je dělení tříd na menší skupiny žáků při výuce matematiky. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Kuchař/ka

Přijmeme Kuchařku/Kuchaře na HPP do základní školy. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné prostředí s rodinnou atmosférou. Požadavky: vyučen v oboru kuchař, samostatnost, zkušenosti ve školním stravování výhodou. Životopisy zasílejte na email: jidelna@skolarybitvi.cz; telefonní kontakt Olga Kubátová, vedoucí školní jídelny: 603 170 877. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Nenašli jste aktuálně vypsané volné místo, odpovídající vašemu zaměření? V případě zájmu o práci v Základní škole a mateřské škole Rybitví nám pošlete svůj životopis na: sekretariat@skolarybitvi.cz. Rádi vás budeme kontaktovat, až budeme hledat vhodného kandidáta/kandidátku na danou pedagogickou či nepedagogickou pozici.

Pracovní prostředí a naše vize

Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa a v dosahu MHD. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra, která se od roku 2020 začala zaměřovat na nadání žáků. Výhodou je dělení tříd na menší skupiny žáků při výuce.  Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí.

Příroda Ryb

Žáků v zš

Kroužků

dětí v mš

let tradice

Kontakt:

Adresa: Školní 143, 533 54 Rybitví

M: +420 734 169 201

E: sekretariat@skolarybitvi.cz