9.9.2005 - Ekologický den - Ze smetiště zase les

Hned po prázdninách, 9.září jsme se rozhodli uklidit les pro děti i zvířátka. V lese za školou bylo úplné smetiště! A co všechno jsme tam našli? Rezavé části auta, molitanové matrace, kanystr, plastové

Hned po prázdninách, 9.září jsme se rozhodli uklidit les pro děti i zvířátka. V lese za školou bylo úplné smetiště! A co všechno jsme tam našli? Rezavé části auta, molitanové matrace, kanystr, plastové lahve, sklo, papíry a hromadu dalšího nepořádku.

Třebaže jsme ještě malí, hleďte, co jsme dokázali. Vyčistili les i domy, zasadíme nové stromy. S přírodou si rozumíme, už se nikdy nenudíme. Ať je náš les stále čistý, pár šikovných rukou stačí! Prosíme však všechny lidi, neopakujte své chyby! Nepořádek? Však to známe – popelnice na něj máme!

Děkují žáci naší školy – ochránci přírody.


Více archivovaných aktualit naleznete zde