7.2.2014 Lyžařský kurz - 4.lekce

Důležité informace k lyžařskému kurzu mateřských škol a základních škol Škola: MŠ a ZŠ Rybitví Den konání první lekce: pátek 10. 1. 2014 Místo konání: Ski areál Hlinsko Další lekce: 17. 1, 24. 1., 7. 2., 21. 2., 28. 2. Odjezd od budovy školy: 12:40 Návrat: 17:30 - 18:00 Průběh kurzů: Lyžařská škola, dále jen LŠ přistaví k budově ZŠ autobus, ve kterém bude vždy zodpovědná osoba z LŠ a zároveň pedagogický dozor z ZŠ, kteří budou po celou dobu dopravy do areálu a zpět přítomni v autobuse. Po příjezdu do areálu děti pod dohledem instruktorů odchází do Ski restaurantu, kde se s pomocí instruktorů přezují do lyžařské obuvi a připraví se na výuku. Instruktoři odnosí tašky dětí s výstrojí a výzbrojí. Následuje skupinová výuka lyžování, děti budou rozděleni do skupin, dle úrovně lyžařských dovedností. Výuka trvá 2x 50 min. Výuka probíhá bez přestávky. Po výuce následuje opět převlékání a svačina. Dětem budou v areálu jejich věci opět doneseny do autobusu a následuje odjezd k ZŠ. Oblečení: Prosíme, aby děti byly oblečeny v teplém lyžařském oblečení. (Veškeré oblečení a vybavení dětí musí být označeno jménem, příjmením dítěte a zároveň názvem školky/školy, kterou dítě navštěvuje.) Dětem budou v areálu zapůjčeny reflexní vesty. Každé dítě musí mít nalepenou samolepku, která je nadepsaná jménem, příjmením a názvem MŠ/ZŠ. Samolepku jste obdrželi ve vaší MŠ/ZŠ. Samolepku nalepte z čela na helmu. Výzbroj a výstroj: K lyžařskému kurzu jsou třeba sjezdové boty, lyže, přilba a brýle. Vše musí být označené jménem a příjmením dítěte a názvem školky, kterou navštěvuje. Lyže budou svázané a ostatní věci budou v jedné tašce, která bude označena jménem, příjmením a názvem školky. Dětem z mateřských škol nedávejte s sebou lyžařské hole. Důležité informace: Pokud si rodiče budou chtít vyzvednout své děti po skončení lekce přímo ve Ski areálu je třeba odevzdat lístek s potvrzením o převzetí dítěte, který odevzdáte v kanceláři lyžařské školy. Ostatní informace: Během trvání kurzu, mohou rodiče každého přihlášeného dítěte využít možnost slevy na individuální výuku pro jakéhokoli člena rodiny z obvyklých 370,- Kč na 260,- Kč. Pouze na individuální výuku!!! Pro jakékoli doplňující informace jsem Vám plně k dispozici na tel. čísle : 728 427 919. S pozdravem Bc. Martin Dostál
Více archivovaných aktualit naleznete zde