5.11.2010 18:30 Halloween...aneb Letos pouze pro odvážné

… je 18:30 hodin dne 5. 11. 2010 a naše škola v Rybitví otevírá „brány“ jen těm nejodvážnějším dětem, jejich rodičům, babičkám, dědečkům

… je 18:30 hodin dne 5. 11. 2010 a naše škola v Rybitví otevírá „brány“ jen těm nejodvážnějším dětem, jejich rodičům, babičkám, dědečkům…, zkrátka všem přátelům školy, kteří se nebojí. To je škola, tohle doupě strašidel, nestvůr a příšer, které i některým dospělým naháněly strach? V Rybitví je opravdu hodně odvážných dětí od malinkých z mateřské školy až po ty školní. Všechny byly zvědavé, co se skrývá pod názvem…letos jen pro odvážné! Podívejte se sami, jakými úskalími musely děti projít při plnění úkolů, aby zde získaly vytoužená razítka. Musely do vězení k šílené vězeňkyni, setkaly se s Jackem Sparrowem i s jeho rodinkou z Karibiku. S upírkami vypily o půlnoci pohár krve a zapomnění, a ač chtěly, oběšence na chodbě, kde se ozývaly šílené výkřiky do tmy, už nezachránily. Na vlastní oči děti viděly Freddyho Kruegera, známou postavu z Noční můry v Elm Street s poněkud mírnější povahou, Zombieho v rakvi, bezhlavého rytíře a jezinky. Nevěříte? Jediným důkazem jsou dnes už jen zážitky vašich dětí a tyto fotografie…


Více archivovaných aktualit naleznete zde