5.11.2004 - Halloween a neb noc plná duchů

Pro nepřízeň počasí se akce uskutečnila v prostorách základní školy. Před vchodem do školy děti mohly shlédnout krásně barevné pyrotechnické efekty. Po vstupu do školy na děti zde čekala 

V pátek 5. listopadu v 18,15 hodin začal "Halloween a neb noc plná duchů". Pro nepřízeň počasí se akce uskutečnila v prostorách základní školy. Před vchodem do školy děti mohly shlédnout krásně barevné pyrotechnické efekty. Po vstupu do školy na děti zde čekala Čarodějná kuchařka, u které děti ochutnávaly nakládané červíky a jiné dobroty. U Báby jedové bylo možno ochutnat lektvary, s Ďáblem děti hrály kostky o svou duši. Ten kdo ďábla neobehrál, získal listinu o propadnutí své duše peklu. A strach děti překonávaly u Bubáčků a Bílé paní. V prvním patře budovy se děti setkaly s Vodníkem, kde chytaly rybičky. Poslední místo bylo opravdu náročné. Všichni museli projít hřbitovem a slíbit správkyni hřbitova opravdu zajímavé věci. Úkoly duchů a strašidel nebyly vůbec jednoduché, ale za jejich splnění děti získávaly razítka na svou osobní kartičku. Na konci cesty všechny děti obdržely koláček a pamětní list za účast na akci. Na celé akci spolupracovali základní škola , mateřská škola, členové školské a kulturní komise a Městská policie Rybitví s finančním přispěním Obecního úřadu Rybitví. Všichni mnohokrát děkujeme.


Více archivovaných aktualit naleznete zde