31.5.2013 Dětský den

Zábava, pěkné počasí (opět výborně objednáno), soutěže, sladké odměny, spousta zážitků, kamarádi malí i velcí, … Tohle je pouhý výčet věcí, které jste mohli zažít i vy, pokud jste v pátek zavítali do Rybitví k restauraci Pod Břízkami na akci věnovanou našim nejmenším, nejmilejším a nejúžasnějším, zkrátka všem dětem … Zaměstnanci naší školy za účasti Obce Rybitví a restaurace Pod Břízkami pro ně připravili super dárek – zábavné odpoledne plné sportovních, legračních, ale i naučných soutěží. Malá „píďata“ ze školky, ale i děti školou povinné si mohly vyzkoušet svůj um a zručnost na devíti stanovištích všeho druhu např. slalom na koloběžce, skoky v pytlích či skoky žabiček, poznávání zvířat a geometrických tvarů po hmatu, šroubování, psací abecedu, barevnou škálu… Děkujeme tanečnímu klubu Tornádo z Lázní Bohdaneč pod vedením p. Skalové za rockenrollový zážitek. Poděkování panu starostovi za milé slovo a pomoc, Obci Rybitví za financování dětských balíčků a restauraci Pod Břízkami za nanuky pro děti. Jsme rádi, že máme skvělé pomocníky i z řad rodičů (tatínek David Černý, maminka Radka Zahradníčková, maminka Monika Černá.)  Děkujeme! A už konec soutěžím a honem do školy… Nečeká nás tu „poškola“, ale výstupy na nejvyšší hory České republiky a pak tu všichni zúčastnění přespíme, hurááááá!
Více archivovaných aktualit naleznete zde