2.-8.10.2015 Jazykově vzdělávací pobyt Anglie-Hastings ZŠ

V termínu od 2. 10. 2015 – 8. 10. 2015 20 dětí z naší školy vycestuje zdarma na jazykově – vzdělávací pobyt do Anglie - Hastings. Výuka a ubytování:        Žáci budou ubytování v krásné viktoriánské budově z 19. století nazvané White Rock Mansion, která se nachází na klidném kopci s parádním výhledem na kanál La Manche. Budova je kousek od centra města, pláže i mola. Pokoje jsou vícelůžkové (4 – 8 lůžkové). Každý pokoj má své sociální zařízení. Jídlo je podáváno v příjemné jídelně, která je součástí budovy. Výuka bude probíhat také v této budově. Více informací o místě pobytu http://www.whiterockmansion.co.uk/en/ Hastings:                             Malebný Hastings - to jsou parky, zahrady, historické náměstí, rybářský přístav a hrad. Ale také starověká sláva táhnoucí se od roku 1066, kdy vzplála bitva o následnictví po anglickém králi Edwardu Vyznavači, známá jako bitva u Hastings. Více na našem webu: Proč studovat v Hastings http://www.kukabara.cz/zahranici/proc-studovat-v-anglii/proc-studovat-hastings/ Výuka:                         9 hodin týdně  - třídy v uzavřených skupinách -          první den vstupní test -          certifikát o absolvování kurzu -          studijní materiály Mimoškolní aktivity:   3x půldenní aktivity, 1 celodenní výlet do Londýna Prohlídka historické části Hastings, Victorian Tea Afternoon – aneb naučte se, jak se řádně uvaří a pije čaj v Anglii. Aktivity pro každý věk. Pečivo, sandviče a pití k dispozici. Exkurze do Brightonu s průvodcem ze školy. Návštěva mola, zastávka na společnou fotografii v Brighton Pavilionu, návštěva North Lanes.Návštěva zábavně-vzdělávacího parku Drusillas Park. Ubytování:      vícelůžkové pokoje ve školní rezidenci, plná penze Doprava:         zájezdovým autobusem Pojištění:         po celou dobu pobytu včetně cesty Cena:              0,-Kč. Doprovod:       2 pedagogové ze ZŠ, průvodce Výběr žáků na tento atraktivní zájezd se bude řídit předem stanovenými kritérii...
Více archivovaných aktualit naleznete zde