17.12.2004 - Vánoční besídka

Je pátek 17.12.2004 a všechny děti se již netrpělivě připravují na svou besídku. Tu si připravili pro rodiče, prarodiče, kamarády i hosty z obce. Všechny třídy si připravily několik vstupů. Ale všem dětem

Je pátek 17.12.2004 a všechny děti se již netrpělivě připravují na svou besídku. Tu si připravili pro rodiče, prarodiče, kamarády i hosty z obce. Všechny třídy si připravily několik vstupů. Ale všem dětem se to opravdu vydařilo.

Program:
 • sportovní sestava dětí z II. a III. třídy
 • pohádka O kůzlátkách – žáci I. třídy
 • moderní tanec – dívky a chlapci - IV. a V. třída
 • lidové pásmo ,,HUSY“ – žáci I., II. a III. třídy
 • pohádka O dvanácti měsíčkách – školní družina
 • básničky – žáci I. třídy
 • varhanní skladby – Libuše Kuklová
 • moderní tanec – dívky - IV.a V. třída
 • taneční vystoupení – žáci I., II. a III. třídy
 • Vánoční koledování – IV. a V. třída
 • Rolničky, Štědrej večer nastal – všichni žáci ZŠ Rybitví

Více archivovaných aktualit naleznete zde