15.9.2005 - Návštěva galerie

Ve čtvrtek 15.10.2005 se II. a III. ročníku naší základní školy zúčastnila pohádkové, lehce divadelní výpravy do světa malovaných příběhů. Postavy z obrazů: lištička, koník, malý Vitoušek, Hrůzobaba i

Návštěva galerie 2. a 3. ročník - K výstavě Martina Kuriše

Ve čtvrtek 15.10.2005 se II. a III. ročníku naší základní školy zúčastnila pohádkové, lehce divadelní výpravy do světa malovaných příběhů. Postavy z obrazů: lištička, koník, malý Vitoušek, Hrůzobaba i rozpustilí čerti nás provedli obrazy plnými romantiky, balad, zrady a lásky. Vystopovali jsme všechna malířova tajemství a osvobodili Dorotku.

Poděkováni patří paní Petře Láškové, autorce programu, která nenechala děti ani na chviličku vydechnout. Celou hodinu je naprosto profesionálně, laskavě a s humorem provázela.

Již nyní se těšíme na 6.10.2005 na Malou detektivní hru aneb loupež obrazu v domě U Jonáše. Dne 3.11.2005 nás čeká Stará klenotnice.


Více archivovaných aktualit naleznete zde