15.11.2007 - Tonda Obal v naší škole

Ve čtvrtek 15.11. 2007 k nám do školy zavítala Agentura 42 se svým ekologickým programem Tonda Obal. Lektoři této agentury vyprávěli našim dětem vše o třídění odpadu nejen ve

Ve čtvrtek 15.11. 2007 k nám do školy zavítala Agentura 42 se svým ekologickým programem Tonda Obal. Lektoři této agentury vyprávěli našim dětem vše o třídění odpadu nejen ve škole, ale i doma nebo třeba na veřejnosti. Spoustu informací už sice máme, odpad ve škole třídíme, ale úplně jistí si opravdu nejsme. Vždyť v těch obalech aby se Tonda Obal vyznal. Tonda Obal pracuje ve společnosti EKOKOM a je odborníkem na třídění odpadu. Ale více informací najdete na www.tonda-obal.cz. Na těchto stránkách můžete získat nové informace, hrát nejrůznější hry a ptát se Tondy na zapeklité otázky. Stejně jako naše děti ve čtvrtek. Po přínosném vyprávění jsme si mohli také pohrát s velikým dominem s ekologickými obrázky. Bylo pro nás moc fajn zopáknout si naše vědomosti a zjistit spoustu nového.


Více archivovaných aktualit naleznete zde