14.5.2014 Děti rodinám

Víte, že 15. květen byl ustanoven OSN Mezinárodním dnem rodiny již od roku 1992? My jsme ho společně s našimi dětmi připomněli „kouzelným“ vystoupením nejen jejich rodičům, ale i ostatním zúčastněným… Spisovatelka Božena Němcová přirovnává rodinu k naladěné lyře, jejíž každá struna ač má jiný tón, tvoří v spolku nejčistší souhlas… My bychom chtěli vystoupení dětí z MŠ a ZŠ přirovnat k nezapomenutelnému zážitku, při kterém leckomu z nás dojemně zamrazilo a někdo určitě uronil i slzičku štěstí… Malé děti z „Berušek“, „Sluníček“ a „Rybiček“ potěšily všechna srdíčka svými tanečky, písničkami a básničkami. Školáci zase s větší vážností přednesli své verše. Závěrečná píseň „Cesta“ nám všem bude znít v uších ještě dlouho…Tou cestou, tím správným směrem… se nakonec děti vydaly ke svým rodinám s malým dárečkem… Velké díky všem zaměstnancům školy za pomoc při organizaci. Poděkování panu Robertu Štěpánkovi za ozvučení celého vystoupení. A počasí? No, že se ptáte, to nás zatím nikdy nenechalo „ve štychu“…


Více archivovaných aktualit naleznete zde