11.5.2011 Český den proti rakovině

Žlutý kvítek Měsíčku lékařského je již 15 let symbolem sbírky Český den proti rakovině, která veřejnost upozorňuje na rizika zhoubných nádorů a zároveň získává finanční prostředky na výzkum i pomoc onkologickým pacientům..

Liga proti rakovině Praha je nezisková organizace

Její hlavní cíle jsou: nádorová prevence a výchova ke zdravému způsobu života, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podpora onkologického výzkumu.

XV. ročník celostátní sbírky ČESKÝ  DEN  PROTI  RAKOVINĚ

11. května 2011

letáček ke stažení

Žlutý kvítek Měsíčku lékařského je již 15 let symbolem sbírky Český den proti rakovině, která veřejnost upozorňuje na rizika zhoubných nádorů a zároveň získává finanční prostředky na výzkum i pomoc onkologickým pacientům. Dne 11.5.2011 máte na naší škole možnost zakoupit žlutý kvítek Měsíčku lékařského za cenu 20,-Kč.

Více na www.lpr.cz


Více archivovaných aktualit naleznete zde