10.3.2014 Pohádkové předplatné

 

MACH A ŠEBESTOVÁ

V pondělí 10. března 2014 se vypravíme už na naši třetí pohádku

do Východočeského divadla Pardubice.

Divadelní adaptace známé knížky, resp. večerníčkového seriálu nabídne výběr z příhod a dobrodružství žáků 3. B a jejich čtyřnohého kamaráda Jonatána. Scéna, navržená podle obrázků Adolfa Borna, připomene známou atmosféru nejen školy, ale například i doby ledové. V ní se Mach a Šebestová potkají s čtyřmetrovým mamutem, kterého uloví pes Jonatán a tím vyděsí nejednoho člověka neandrtálského. Zastrašit se nenechá jenom statečný František Huml, který je ale pořádně nastydlý. To víte, doba ledová, je doba ledová ...

Režie Ondřej Lážnovský

Hostem Divadlo Lampion Kladno

Sejdeme se před školou: v 15:30 hodin

Přijedeme ke škole asi:    v 19:24 hodin - dle jízdního řádu

S sebou malý batůžek s pitím, maličkou svačinku a do peněženky nějaké drobné

korunky na útratu, 2 jízdenky nebo kartu.

Na sebe pěkné oblečení do divadla.

Doprovod: Mgr. Hana Pražanová

739 593 161

Věříte, že kouzelné sluchátko funguje i v divadle?


Více archivovaných aktualit naleznete zde