1.9.2010 - Slavnostní zahájení školního roku

Velmi chladné počasí nás v letošním roce donutilo uchýlit se do prostor školy. Trošku netradiční zahájení školního roku, ale počasí nám náladu nepokazilo. Zazpívali jsme si za doprovodu kytary s naší novou paní učitelkou Monikou Pilátovou. 

Velmi chladné počasí nás v letošním roce donutilo uchýlit se do prostor školy. Trošku netradiční zahájení školního roku, ale počasí nám náladu nepokazilo. Zazpívali jsme si za doprovodu kytary s naší novou paní učitelkou Monikou Pilátovou. Pro prvňáčky i jejich rodiče je to ve škole nové dobrodružství. Věříme, že se jim u nás bude líbit, protože my všichni ostatní jsme ve škole spokojení. Tradičně nás přišla přivítat paní starostka, zástupci školské rady, zastupitelé naší obce i děti z mateřské školy. A co je u nás nového? Podívejte na www.zsrybitvi.cz do sekce třídy a rozvrhy. Už máme spojenou pouze jednu třídu! Pro nás i pro děti je to velmi příjemné překvapení, které se nám daří realizovat v rámci projektu EU peníze školám, do kterého se naše škola zapojila. Takže……3…2…1….a vykročme všichni pravou! 
Více archivovaných aktualit naleznete zde