1.9.2008 - Slavnostní zahájení školního roku

"Zazpívala vlaštovička, že je konec léta", …zní z oken naší školy. Ne, ne, konec léta to není, ale konec dvouměsíčních prázdnin určitě ano. Je 1. září 2008 a žáčkům i dospělákům

začíná nový školní rok. Rodiče i děti, kteří se řadí před krásně opravenou budovou školy, jsou plni očekávání, jaké to asi ve škole bude, co nového je asi čeká? Čeká je nová paní učitelka Mgr. Jana Kuřinová, která bude třídní učitelkou v 1. ročníku, a ve všech ostatních ročnících bude učit anglický jazyk. Pro prvňáčky i jejich rodiče je prostředí školy opravdu nové a nepoznané, ale věříme, že budou spokojeni jak malí, tak velcí. Na slavnostním zahájení byla přítomna i starostka obce paní Naďa Hubáčková, která popřála všem přítomným krásný start do nového školního roku. Mezi hosty nechyběly ani předškolní děti z mateřské školy, strážník Městské policie Lázně Bohdaneč a zastupitelé Obce Rybitví. Prvňáčkové byli slavnostně „ošerpováni“ svou paní učitelkou a paní starostkou. Spolužáci jim následně vytvořili krásný špalír, kterým prvňáčkové se svými rodiči prošli do "své" školy.


Více archivovaných aktualit naleznete zde