1.10.2010 - Zahrádkářská výstava Lázně Bohdaneč

V letošním září jsme navštívili zahrádkářskou výstavu pořádanou bohdanečskými zahrádkáři. Děti se na tradiční výlet velmi těšily, protože věděly, že jedním z vystavujících byl i dědeček Matěje a Péti Drapákových pan Krbušík.

V letošním září jsme navštívili zahrádkářskou výstavu pořádanou bohdanečskými zahrádkáři. Děti se na tradiční výlet velmi těšily, protože věděly, že jedním z vystavujících byl i dědeček Matěje a Péti Drapákových pan Krbušík. Zajímala je nejen vystavovaná zelenina a ovoce, ale i možnost nakoupit rostlinky, které si nadšeně odnášely domů. Stejně jako minulý rok děti nejvíce zaujaly masožravé rostliny, kaktusy a sukulenty. Někteří žáci se mohli pochlubit tím, že úspěšně pěstují rostliny zakoupené v loňském roce. Počasí nám přálo, a tak jsme návštěvu spojili s poklidnou vycházkou a hrami v lese, který leží mezi naší obcí a Lázněmi Bohdaneč. Bylo to krásné páteční odpoledne. [...]
Více archivovaných aktualit naleznete zde