AKTUALITY

Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2020/21

Vážení rodiče, na základě opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol všech zřizovatelů pro školní rok 2020/21 Vám sdělujeme tyto informace:

Více informací ...

Informace o ošetřovném

Pravidla pro ošetřovné se od března po celou dobu platnosti mimořádných opatření přijatých v souvislosti s COVID-19 mění. Nově mají rodiče nárok na ošetřovné po celou dobu uzavření školských a dalších dětských zařízení, ale i některých sociálních služeb pro hendikepované.

Více informací ...

Platby záloh na stravné v ZŠ a MŠ

Vážení rodiče, vzhledem k situaci, kdy nevíme termíny znovuotevření naší školy pro děti a žáky, prosíme o posílání záloh na stravné v běžném režimu.

Více informací ...

Úplata za předškolní vzdělávání v době přerušení provozu MŠ

Vážení rodiče, vzhledem k epidemiologické situaci spojené s onemocněním COVID-19 a s tím souvisejícím přerušením provozu mateřské školy, bude úplata za předškolní vzdělávání (dále „školné“) v tomto období přiměřeně snížena podle počtu dní s přerušeným provozem (§ 6, odst. 5, vyhl. č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění), a to vždy podle aktuálního měsíce.

Více informací ...

Oznámení pro rodiče o omezení osobního kontaktu

Vážení rodiče, v souladu s usnesením vlády České republiky ze dne 15. 3. 2020 o přijetí krizového opatření (omezení volného pohybu osob) přistupuje škola k omezení osobního kontaktu. Přednostně využívejte telefonickou a elektronickou komunikaci, a to v době od 8:00 do 16:00 hod.

Více informací ...

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy

Vážení rodiče, Základní škola a mateřská škola Rybitví oznamuje PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY od středy 18. BŘEZNA 2020 do odvolání.

Více informací ...

Zpráva pro rodiče našich žáků od kolektivu školy

Vážení rodiče, sledujte každý den své e-mailové adresy. Paní učitelky budou Vás a Vaše děti provázet učivem, zadávat a kontrolovat znalosti zadaného učiva formou online testů. V době od 8 do 16 hodin je můžete kontaktovat. Budou připraveny zodpovídat Vaše dotazy. Děkujeme za spolupráci.

Více informací ...

Oznámení ředitelky školy - omezení provozu MŠ

Vážení rodiče, od pondělí 16. 3. 2020 bude v souvislosti s Mimořádným opatřením MZ o uzavření základních škol do odvolání omezen provoz mateřské školy. Pro přihlášené děti bude vzdělávání zajištěno v budově MŠ na adrese Školní 126. Další informace budeme postupně uveřejňovat na webu a FB školy.

Více informací ...

Oznámení ředitelky školy s ohledem na nařízení vlády

(10. 3. 2020)

Vážení rodiče, z důvodu nařízení vlády se od středy 11. 3. 2020 do odvolání uzavírají základní, střední a vysoké školy.

Více informací ...

Leták s informacemi o dodržování základních hygienických zásad

(6. 3. 2020)

Ačkoliv se může na první pohled zdát, že se jedná o samozřejmé úkony, je nutné si v této zvláště exponované době připomenout některé standardní úkony, kterými může každý z nás přispět k omezení šíření jakéhokoliv typu nákazy.

Více informací ...

Podpora nadání

Škola Rybitví začíná testovat všechny své děti a žáky od 5 let a těm mimořádně nadaným umožní vzdělávání ve skupinách pro vybrané předměty s otevřenou možností volby na straně žáka.

Více informací ...

Zápis do 1. třídy ZŠ

(15. 4. 2020)

Zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 proběhne ve středu 15. dubna 2020 od 13:00 do 18:00 hodin.

Více informací ...

Zápis do mateřské školy

Zápis do mateřské školy na školní rok 2020/2021 proběhne ve středu 6. května 2020, od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:30 hodin na adrese Školní 126, Rybitví.

Více informací ...

Zobrazit archivované aktuality